درباره مشتری نیوز

     |   | 
درباره مشتری نیوز

پایگاه مشتری نیوز، با هدف ارائه محتوای به روز و کاربردی در حوزه های باشگاه مشتریان و برنامه های وفاداری مشتریان به عنوان محور اصلی و نیز سایر محتواهای جانبی مانند مدیریت روابط مشتریان، مدیریت تجربه مشتری، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی محتوا، راهکارهای مبتنی بر موبایل و غیره پس از یک سال کار مطالعاتی، ارتباط با مراکز علمی دنیا و رصد وب سایتهای مشابه خارجی راه اندازی گردیده است.

بازدیدکنندگان سایت مشتری نیوز که عمدتا مشاوران کسب و کارها، صاحبنظران حوزه لویالتی، صاحبان کسب و کارها، مدیران بازاریابی و فروش، مدیران برند و روابط عمومی و کلیه علاقمندان به حوزه های ذکر شده می باشند، به راحتی می توانند با استفاده از دسته بندی های متنوع سایت به محتوای موردنیاز خود بر اساس موضوع، صنعت و نوع آن دسترسی داشته باشند و یا حتی در خواست محتواهای خود را از طریق این فرم با مشتری نیوز در میان بگذراند.

محتوای مشتری نیوز که پایه تولید فصلنامه "مشتری" می باشد، با ایده، نظر و حمایت فعالان حوزه وفاداری در مرکز باشگاه مشتریان تولید می شود و منعکس کننده نظرات و نیازهای عملی مخاطبان خواهد بود. لذا از کلیه بازدیدکنندگان وب سایت درخواست می شود ما را از طریق این فرم از نظرات و پیشنهادات خود آگاه کنند.

تگها : مشتری نیوز

بنر تبلیغات کنار صفحه کنفرانس