طرح شرکای تجاری باشگاه مشتریان بانک ملت زیر ذره بین «مشتری»

     |   | 
طرح شرکای تجاری باشگاه مشتریان بانک ملت زیر ذره بین «مشتری»

مرکز باشگاه مشتریان: چندی پیش باشگاه مشتریان بانک ملت با منتشر کردن پوستری از طرح جدید خود تحت عنوان "طرح شرکای تجاری" رونمایی کرد. در این طرح، باشگاه مشتریان بانک ملت در راستای ایجاد تنوع بخشی و گسترش پاداش‌های قابل عرضه به اعضا، با برخی از شرکای تجاری خود همکاری را آغاز کرد.
در طرح شرکای تجاری باشگاه مشتریان بانک ملت، اعضای این باشگاه مشتریان می‌توانند از طریق تمام کارت‌های بانک ملت و کارت‌های عضو شتاب که در سایت 
باشگاه مشتریان ثبت کرده‌اند، از دستگاه‌های کارت‌خوان بانک ملت در محل شعب شرکای تجاری بانک ملت و بدون نیاز به معرفی خود به شریک تجاری در زمان خرید به مدت سه ماه، از تخفیفات مختلفی بهره‌مند شوند. تخفیفات ارائه شده در این طرح برای اعضای باشگاه مشتریان علاوه بر سایر تخفیفات دوره‌ای هر یک از شرکای تجاری است.

افزایش حجم نقدینگی

با بررسی طرح شرکای تجاری باشگاه مشتریان بانک ملت این موضوع مشخص می‌شود که بانک ملت با استفاده از این طرح در تلاش است تا نقدینگی خود را به خوبی افزایش دهد؛ به این معنا که مشتریان باشگاه مشتریان بانک ملت هنگامی که قصد خرید از شرکای تجاری این بانک را داشته باشند، باید از کارت‌های بانک ملت استفاده کنند؛ این موضوع باعث می‌شود حساب‌های بانک ملت به حساب اصلی مشتریان تبدیل شود و مشتریان برای دریافت تخفیفات بیشتر از شرکای تجاری بانک ملت، سرمایه خود را به حساب‌های بانک ملت انتقال دهند. با توجه به این موضوع، این طرح پتانسیل این موضوع را دارد که حجم نقدینگی بانک ملت را به خوبی افزایش دهد.

افزایش سبد خدمات

یکی دیگر از مزایای طرح شرکای تجاری باشگاه بانک ملت این موضوع است که مشتریان این باشگاه مشتریان می‌توانند استفاده بیشتری از باشگاه مشتریان داشته باشند و از طریق این طرح سبد خدمات باشگاه مشتریان بانک ملت افزایش پیدا می‌کند که خود این موضوع می‌تواند جذابیت باشگاه مشتریان بانک ملت را افزایش دهد.

افزایش عضو باشگاه مشتریان

از دیگر اهداف طرح شرکای تجاری باشگاه مشتریان بانک ملت، افزایش اعضا در باشگاه مشتریان است؛ به این معنا که مشتریانی که تا به حال عضو باشگاه مشتریان بانک ملت نبوده‌اند و یا حتی حسابی در بانک ملت ندارند، ترغیب می‌شوند که برای دریافت تخفیفات بیشتر از شرکای تجاری این بانک، در باشگاه مشتریان بانک ملت حضور پیدا کنند. اینکه تا چه اندازه این هدف بانک ملت محقق شود و افراد جامعه را ترغیب به افتتاح حساب در بانک ملت و عضویت در باشگاه مشتریان کند، بستگی به چگونگی معرفی این طرح به مخاطبان جامعه دارد.

ضعف جدی طرح شرکای تجاری بانک ملت

با اینکه طرح شرکای تجاری باشگاه مشتریان بانک ملت مزایای مختلفی را برای این بانک به همراه دارد اما عدم استفاده درست از ابزارهای تبلیغات و روابط عمومی باعث شده تا بخش عمده‌ای از مخاطبان جامعه از این طرح باشگاه مشتریان بانک ملت آگاهی نداشته باشند؛ این در حالی است که با اطلاع‌رسانی درست در این زمینه می‌توان بسیاری از مخاطبان جامعه را ترغیب به حضور در باشگاه مشتریان کرد.
در مطلب بعدی به بررسی تکمیلی مزایا و معایب طرح شرکای تجاری باشگاه مشتریان بانک ملت خواهیم پرداخت.

 

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

بنر تبلیغات کنار صفحه کنفرانس

 

مطالب مرتبط