مقاله مقایسه بانکی ها-مقایسه باشگاه مشتریان بانک ملت، پارسیان، پاسارگاد

     |   | 
مقاله مقایسه بانکی ها-مقایسه باشگاه مشتریان بانک ملت، پارسیان، پاسارگاد

مقایسه باشگاه مشتریان بانک ملت، پارسیان، پاسارگاد

باشگاه مشتریان، در شرکت ها و بیزینس های مختلف به معانی متفاوتی وجود دارد که در این یادداشت به بررسی سه «باشگاه مشتریان» بانکی در ایران؛ یعنی باشگاه مشتریان بانک ملت، پاسارگاد و پارسیان؛ می پردازیم.

هدف اولیه باشگاه مشتریان، ایجاد یک جاذبة تجاری برای مشتریان است، بدین معنا که مشتریان بانک، جدا از سود و قرعه کشی متداول حساب های بانکی؛ که عموماً همه در چارچوب قوانین بانک مرکزی هستند،

برای جذب مشتری بیشتر و حفظ مشتریان موجود، از باشگاه مشتریان کمک می گیرد. در این حالت، اطلاع رسانی خدمات جدید و ترغیب به استفاده از شیوه های نوین بانکداری در بستری مساعد و با هدایت بانک جریان پیدا می کند.

اولین بانک ایرانی که باشگاه مشتریان خود را به طور مستمر و گسترده فعال کرد، بانک ملّت بود که این کار را با هدف وفاداری و خدمات گسترده به اعضای باشگاه مشتریان خود انجام داد، که باشگاه را برای مشتریان خود این‌گونه تعریف کرد: «باشگاه مشتریان بانک ملت، یک محیط پویا و صمیمی است که تلاش دارد از طریق آن، شما را به عنوان دوستان خود در کنارش داشته و ضمن خلق مزیت هایی علاوه برخدمات متعارف بانکی، جدیدترین طرح‌ها را به شما معرفی کند.»

بر اساس این تعریف است که با تکیه بر کلمة دوست، باشگاه مشتریان بانک ملت زیربنای یک جامعة مجازی شدن را در خود می بیند. این فراتر از یک خدمت بانکی یا یک جاذبة تجاری است. جدای از این زیربنای عمومی که البته تاکنون بکر مانده است، میزان آگاهی دهی و اطلاع رسانی در باشگاه مشتریان ملت متمایز، متفاوت و در متن باشگاه است؛ نه حاشیه ای بر یک فضای رقابتی.

تنوع خدماتی که در باشگاه مشتریان بانک ملت به نسبت دو بانک دیگر ـ به صورت شفاف و روشن برای مشتری ـ وجود دارد، نشان از این دارد که بانک ملت قصد ندارد تنها یک امکان تشویقی زودگذر ایجاد کند و از باشگاه مشتریان به عنوان یک گزینه که بتواند مزیت رقابتی بانک به شمار آید استفاده می کند. به همین دلیل است که بانک ملت خدمات مختلف، متنوع و جدید خود را مشمول طرح امتیازی باشگاه می کند و از سوی دیگر برای افزایش هیجان عضویت در باشگاه از طرح های مکمل دیگر نیز در کنار طرح امتیازی برای مشتریان خود استفاده می کند.

باشگاه مشتریان ملت یک طرح مقطعی نیست، بلکه با تداوم و دامنه دار بودن امکانات و طرح های خود می کوشد این نگاه را به مخاطبان خود القا کند که «ما شما را یک مشتری مقطعی برای خود نمی بینیم، شما همراه همیشگی ما هستید.» و این تمایزی است که در کیفیت امتیازدهی و بازه زمانی امتیازات باشگاه ملموس و قابل مشاهده است.

همچنین محدودیت هایی که در سقف امتیازات لحاظ شده برای هر یک از اعضا در نظر گرفته شده است، ایجاد تعادل و اعتدال میان مشتریان سطوح اقتصادی مختلف جامعه برقرار می کند که این نوعی واقع بینی درباره شناخت از جامعه هدف مشتریان بانکی در کشور است.

تمایز دیگر بانک ملت، در عضویت کارت های شتابی دیگر اعضا در باشگاه است که موجب می شود این تعهد را برای عضو باشگاه ایجاد کند که حتی با کارت های دیگر خود نیز از خدمات اینترنتی یا غیرحضوری بانک ملت استفاده کند و در هر حال خود را در ارتباط با بانک ملت احساس کند.

Description: لنگرباشگاه مشتریان پاسارگاد

 با شعار «تعالي مشترک براي همه ذينفعان» راه‌اندازي گرديده و یکی از زیرساخت‌های استراتژیک اجرای برنامه‌های وفاداری ارزش‌ محور برای مشتریان به حساب می‌آید. در بانک پاسارگاد دو باشگاه تاسیس شده است: 1- باشگاه پذیرندگان 2- باشگاه پرداخت الکترونیک

 

باشگاه پذیرندگان پاسارگاد:

در این باشگاه دو طرح راه­اندازی شده است:

طرح مشتریان وفادار

طرح ریتون

در طرح مشتریان وفادار موجودی حساب مشتریان بانک در درجه بالایی از اهمیت برخوردار است و چنانچه مبلغ موجودی از 200 میلیون تومان به بالا باشد مشتری شامل طرح مذکور شده و بسته به میزان موجودی حساب و نوع فعالیت­شان به سه گروه سیمین و زرین و فرین تقسیم می­شوند که کارت مخصوص مشتریان وفادار در اختیار آنها قرار می­گیرد که با توجه به رده طبقاتی آنها مبلغی در کارت واریز شده و در فروشگاه­های طرف قرارداد[1]
می­توانند استفاده کنند.

در این طرح مشتریانی که موجودی حساب آنها زیر مبلغ مذکور باشد در طبقه بلورین قرار می­گیرند و در حال حاضر خدمات خاصی برای آنها درنظر گرفته نشده است.

برای کلیه اعضای سیمین، زرین و فرین کارت­های عضویت در باشگاه صادر می­گردد. ( تفاوت آن با گروه بلورین )

طرح ریتون که همه مشتریان را شامل می شود اعضا بسته به نوع فعالیت­شان می­توانند از مزایای این طرح استفاده نمایند.

 

باشگاه مشتریان شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد:

برای دارندگان دستگاه pos درنظر گرفته شده و شرط عضویت آن حداقل 10تراکنش  200.000ریالی و مجموع مبلغ تراکنش 5.000.000ریال در هر ماه طی دوره های چهار ماهه.

اعضاء باشگاه در سه ­گروه اصلی بلورین، سیمین و زرین قرار می گیرند و مطابق با شرایط تعیین شده در هر گروه می­توانند از خدمات ارائه شده استفاده کنند.

این سند در هشت قسمت تهیه شده است و سعی در معرفی عملکرد باشگاه مشتریان بانک پاسارگاد داشته و ضمن معرفی نقاط قوت و ضعف این باشگاه، در انتها یک مقایسه بین فعالیت­های باشگاه مشتریان بانک ملت و پاسارگاد را ارائه خواهد داد.

شایان ذکر است اطلاعات این سند از طریق وب سایت باشگاه مشتریان بانک پاسارگاد و تماس های تلفنی با مرکز تماس این باشگاه بدست آمده است.

 

Description: لنگربانک پارسیان - آشنايي با طرح سام

درباره ما

مشتريان بانک پارسيان مي توانند، در سامانه امتيازي مشتريان در دو بخش سپرده ها و بانکداري الکترونيک امتياز کسب نمايند، امتيازات در پايان هر ماه به روز رساني مي شود وامتياز محاسبه شده ماه گذشته از پنجم ماه بعد قابل مشاهده است. مشتريان  با مراجعه به سامانه سام و ورود به بخش امتياز من و يا مراجعه به شعب بانک پارسيان مي توانند از امتياز خود مطلع شوند.

معرفي طرح

سامانه امتيازي مشتريان محيطي است که مشتريان بانک بر اساس فعاليت هاي بانکي خود امتياز مي گيرند. بدين ترتيب مشتريان حقيقي ميتوانند با فعاليت هايي نظيرپرداختهايغيرحضوريباکارتنقديو ... نسبتبهکسبامتيازوبرخورداريازجوايزوخدماتبانکياقدامنمايند.

مجموع امتيازات هر مشتري در بخش سپرده ها و بخش بانکداري الکترونيک، تا پايان سال 92 محاسبه مي شود و مشترياني که حد نصاب 100 امتياز را کسب کنند، در قرعه کشي شرکت داده مي شوند. هرچه امتياز شرکت کنندگان بيشتر باشد شانس برنده شدن آنان بيشتر خواهد بود.

قرعه کشي اوايل سال 93 خواهد بود. شرايط شرکت در قرعه کشي و جوايز آن نيز متعاقبا اطلاع رساني مي شود.

هدف طرح

خلق مزيت هايي علاوه بر خدمات متعارف بانک به مشتريان وفادار و خوش حساب.

ايجاد ارتباط دوطرفه و مستقيم با مشتريان .

تشويق مشتريان جهت جمع آوري امتياز و استفاده از خدمات خاص آن.

تشويق مشتريان به استفاده از بانکداري الکترونيکي.)به علت سهولت در پيگيري امور بانکي).

ارائه خدمات به مشتريان بر اساس مديريت روابط مشتري ( CRM).

نحوه امتیاز دهی

امتيازدهي در بخش بانکداري الکترونيک صرفا شامل کارت نقدي پارسيان از درگاههاي پارسيان مي باشد.

امتياز به مجموع مبلغ تراکنش بانکي شامل خريد اينترنتي و خريد از پايانه هاي فروش پارسيان در يک ماه تعلق مي گيرد.

مجموع امتيازات هر مشتري در بخش سپرده ها و بخش بانکداري الکترونيک، تا پايان سال 92 محاسبه مي شود و مشترياني که حد نصاب 100 امتياز را کسب کنند، در قرعه کشي شرکت داده مي شوند. هرچه امتياز شرکت کنندگان بيشتر باشد شانس برنده شدن آنان بيشتر خواهد بود.

قرعه کشي اوايل سال 93 خواهد بود. شرايط شرکت در قرعه کشي و جوايز آن نيز متعاقبا اطلاع رساني مي شود.

 

نحوه تماس

مركز تماس:81151000

 لفن: 24-88362600 و 84844000

دورنگار: 88362744

 تلفنبانك: 89111

 مركز پيام كوتاه: 300055

 آدرس پست الكترونيكي : info@Parsian-bank.ir

 

باشگاه مشتریان بانک ملت

درباره باشگاه

باشگاهمشتریانبانکملت،یکمحیطپویاوصمیمیاستکهتلاشداریمازطریقآن،شمارابهعنواندوستانخوددرکنارمانداشتهوضمنخلقمزیتهاییعلاوهبرخدماتمتعارفبانکی،جدیدترینطرحهارابهشمامعرفیکنیم.

باشگاهمشتریانبانکملت،درنظرداردکهبااهدافذیلفعالیتکند.

ایجادوخلقیکتجربهعالیومتمایزبرایمشتریان

توسعهوخلقمحصولاتوخدماتجدیدازطریقشناساییخواستههاونیازهایمشتریان

ايجادارتباطيدوسويهوتعامليمستقيمبامشتريان

ارائهپاسخیشایستهدرمقابلاعتمادمشتريانگراميبهبانکملت

تشویقمشتریانبرایاستفادهازخدماتالکترونیکیبانکملت

تشویقمشتریانجهتجمعآوریامتیازاتواستفادههرچهبیشترازجوایزطرحهاوجشنوارههایمتنوع

بانکملتدرکنارکوششهمیشگیخودباعزمیراسخدرتلاشاستتابابهکارگیریدانشوتخصصتمامیبخشهایمختلفبانکاعمازاداراتکل،شرکتهایفناوریاطلاعاتوابستهبهبانکملتازجملهشرکتمهندسینرمافزارشقایقهموارهباتکیهبرجدیدترینتکنولوژیهاومتدهایکاریدرپیدستیابیبهبهترینعملکردوبالاترینکیفیتخدماتبرایمشتریانخودباشد.

نامملتکهبرگرفتهازنامغرورآفرینشماملتبزرگایراناسترسالتسنگینیرابردوشمانهادهتاثابتقدموپایداردرارائهخدماتویژهبهشماهمتگماشتهوپسازشناختدقیقوعمیقخواستههایتان،حصولبهآنرابهعنوانوظیفهاصلیخود،دررأسامورقراردهیم.

اگرشمافردیتوانگر،خلاقومشتاقبهفضاهایمجازیهستید.....

اگرشمامشتریبانکملتبودهومیخواهیدازجوایزوجشنوارههایفوقالعادهبانکملتاستفادهنمایید.....

ودرکلاگرشمابهدنبالبرآوردهکردنآرزوهایکوچکوبزرگخودهستید....

حتمادرباشگاهرسمیمشتریانبانکملتعضوشویدولحظههایخوبراباماتجربهکنید.....

تعریف امتیازات

امتیازاتطلائی: آنبخشازامتيازاتاستكهامكانتبديلبه "پاداشنقدي" ، "پاداشتسهيلاتي" ويااستفادهدر "سايرفرآيندهايباشگاه" رادارد.

امتیازاتنقرهای: آنبخشازامتيازاتاستكهقابلاستفادهدربخش "پاداشتسهيلاتي" يا "سايرفرآيندهايباشگاه" ميباشند. تفاوتامتيازهايطلاييبانقرهاي،درامكاننقدشوندگيآنهاميباشد.

امتیازاتبرنزی: آنبخشازامتيازاتاستكهحسباطلاعيههاوقوانيناعلامشدهبرايمدتزمانمشخص،مسدودميباشند،ليكنبعدازپايانبازهزمانيموردنظرامكانتبديلبهامتيازطلايي،نقرهايوياحذفشدنراداراميباشند. مانندامتيازهايحاصلازسپردههدفطيبازهسپردهگذاري.

امتيازكلي: شاملمجموعامتيازهايطلايي،نقرهايوبرنزيميباشد.

امتیازات طلائی چیست؟

امتیازات نقره ای چیست؟

امتیازات برنزی چیست ؟

امتياز كلي چیست ؟

شرایط عضویت

هرکاربریکهدارایکدکاربریوکلمهعبوردرسایتباشددرقبالهرفعالیتیکهبتواندربخشکاربریانجامدادمسئولبودهواینمسئولیتشاملمحتوا, عکسها, فیلمهاو ... میباشد. ضمناًاستفادهازمحصولاتدیگرانبهنامخودنیزغیرمجازبودهوثبتلینکبههرسایتغیرمجازممنوع میباشد.

درباشگاهمشتريانبانكملتاعضاءبهدودستهفعالوغيرفعالتقسيمميشوند. عضوفعالبهاعضاييگفتهميشودكهدرهردورهزمانيسهماههحداقليكمرتبهباورودنامكاربريورمزعبورخود (Login) واردسايتباشگاهمشتريانشوند. باشگاهمشتريانبانكملتايناختيارراداردتابدوناعلامقبليباحذفتعهداتوامتيازاتاعطائي،درخصوصعضويتاعضايغيرفعالتصميمگيرينمايد. دراينصورتافراديادشدهبهطورقطعوغيرقابلعدولحقهرگونهادعاواعتراضيرانسبتبهتصميماتباشگاهازخودسلبمي‌نمايند.

حریمشخصی

ارائهمحصولات،خدماتویاآگهیهانیازبهثبتبرخیازاطلاعاتدرفرمهایسایتدارد. ایناطلاعاتبایدصحیحباشدودرصورتصحیحنبودن،باشگاهمشتریانبانکملتمیتواندنسبتبهحذفآنهااقدامنماید. بانکملتهرگونهاطلاعاتواردشدهبههنگاماستفادهازوبسايترانگهدارينمودهودرراستايسياستحفظحريمخصوصيعملخواهدكرد. آدرسپستالکترونیکشمادرهیچقسمتازسایتنشاندادهنخواهدشدوصرفاًارسالتقاضابرایشماازطریقفرمهایسایتانجاممی-پذیرد. باشگاهمشتریانبانکملتمیتوانداطلاعاتواردشدهتوسطکاربررابهاطلاعاتدرستتغییردهد.

استفادهازاطلاعات

بانکملتدرمواردزيرمجازبهاستفادهازاطلاعاتشخصيجمعآوريشدهميباشد:

درصورتيكهمشخصاتيارمزثبتشدهبراياستفادهازخدماتبانکملترافراموشكردهباشيدبانکملتبرايمشخصنمودنهويتشماوانجامهمكاريهايلازممي­تواندازاطلاعاتثبتشدهاستفادهنمايد.

برايفراهمنمودنخدماتموردتقاضايشما.

بهمنظورفراهمآوردناطلاعاتبيشتردرموردسايروبسايتهاوخدماتيكهازنظربانکملتبرايتانحائزاهميتاست.

برايبازاريابيهايآينده،اهدافهمگانيومشتركازجملهبازاريابيمستقيمونيزتحقيقاتومطالعاتبازار.

اطمينانازمرتبطبودناطلاعاتباعلايقشماوسايرمصارفمجازازجانبشما.

درصورتنيازبهاستفادهازاطلاعاتشخصياعضاءدرسايرموارد،باشگاهمشتريانبانكملتپيشتررضايتشماراكسبخواهدنمود.

طرح های باشگاه

دراینطرحشمامشتریانگرانقدرقادرخواهیدبودعلاوهبربهره‌مندیازخدماتالکترونیک،نسبتبهجمع‌آوریامتیازاقداموازمزایایآنبهره‌مندشوید.

بهاینترتیبکههمزمانبااستفادهازخدماتذیلازطریقدرگاه‌هایالکترونیکبانکملت،‌امتیازاتشمامحاسبهوتجمیعشدهودرنهایتبادستیابیبهسقف‌هایمشخصی،جوایزیبهعنوانپاداشدریافتخواهیدنمود

نوع خدمت

توضیحات

امتیاز

سقف امتیاز

 

خرید از دستگاه کارتخوان

به ازاء هر 1.000.000 ریال

1

10 امتیاز در هر ماه

پرداخت غیر حضوری قبوض

به ازاء هر تراکنش

1

10 امتیاز در هر ماه

خرید اینترنتی

به ازاء هر 500.000 ریال

1

10 امتیاز در هر ماه

شارژ کیف پول الکترونیکی کارت سوخت

به ازاء هر 500.000 ریال

1

10 امتیاز در هر ماه

پرداخت غیرحضوری اقساط

به ازاء هر تراکنش

1

3 امتیاز در هر ماه

پرداخت غیرحضوری اقساط زودتر از موعد

به ازاء هر 1.000.000 ریال

0.5

2.5 امتیاز در هر ماه

*دعوت از دوستان تا 20 نفر

به ازاء هر یک نفر

0.5

10 امتیاز

دعوت از دوستان از 21 نفر تا 50 نفر

به ازاء هر یک نفر

0.2

6 امتیاز

* پرداخت اینترنتی اقساط سایر مشتریان

به ازاء هر تراکنش

1

3 امتیاز در هر ماه

پرداخت اقساط زودتر از موعد سایر مشتریان

به ازاء هر 1.000.000 ریال

0.5

2.5 امتیاز در هر ماه

واریز ماهیانه سپرده هدف

به ازاء هر 500.000 ریال

1

5 امتیاز در هر ماه

 
 

 

* بهازاءهریکازدوستانشماکهازطریقکدمعرفشمابهعضویتباشگاهدرآیند، 0.5 امتیازبهازایهرفردتاسقف 20 نفر (10 امتیاز) و 0.2 امتیازبهازاءمعرفیهرفردبرایبیشاز 20 نفرتاسقف 50 نفر (6 امتیاز ) میباشدکهدرمجموعسقفامتیازدعوتازدوستان 16 امتیازمیباشد.

* اگربیشازیکنفرمبلغاقساطخودیادیگرانراپرداختنمایند،بهمیزانمبلغپرداختینسبتبهکلمبلغقسط،کسریازمجموعیکامتیازرادریافتخواهندنمود.

شایانذکراستپرداختالکترونیکیبهایسوختنیزمشمولامتیازدربخشخریدازدستگاهکارتخوانخواهدشد.

همچنیندرراستایتحققاصلمشتریمداری،رفاهحالشمامشتریانگرامیوبهمنظوراطلاع‌رسانیازوضعیتامتیازاتجمع‌آوریشده،ابزارهایمتنوعیبهشرحذیلپیشبینیشدهاست .

- سایتاینترنتی "باشگاهمشتریانملت" - ارسالدوره‌ایامتیازاتبهآدرسالکترونیک - کلیهشعببانکملت

حد نصاب امتیازات و پاداش هر حد نصاب

حد نصاب امتیاز

پاداش نقدی

پاداش تسهیلات (15% )

100

1.000.000 ریال

20.000.000 ریال

200

2.000.000 ریال

40.000.000 ریال

300

3.000.000 ریال

70.000.000 ریال

 

 

 

همزمانباسپریشدنمدتزمانيبیشاز 20 ماهازآغازفعالیتباشگاهمشتريانبانكملتوباهدفایجادپویایی،ارجنهادنبهاعضایفعالباشگاهوایجادانگیزهمضاعفمیاناعضایمحترم،"طرحجدید " باشگاهمشتریانمعرفیمیگردد.

دراینطرحتلاشبرآنبودهاستتاارزشگذاریپاداشهاینقدیباشگاهمتناسبباسطحفعالیتاعضاءومیزاناستفادهایشانازسبدخدماتالکترونیکیوغیرحضوریبانکملتصورتپذیردبهصورتیکهاعضایباشگاهمشتریانبهنوعیدربازیرقابتیشرکتدادهشدهواینامکانرادراختیارداشتهباشندکهباافزایشسطحتعاملخودبابانکملتوحدنصابامتیازیخود،ارزشریالیجایزهنقدیخودراتا 2 برابرافزایشدهند. بهعنوانمثالچنانچهیکیازاعضایباشگاه،نسبتبهاستفادهازتمامیخدماتطرحامتیازیاقدامنمودهتابهحدنصاب 300 امتیازدستیابد،ارزشجایزهنقدیویاز3.000.000ریالبه6.000.000ریالافزایشخواهدیافت.

دراینطرح،درصورتانتخابپاداشنقدی،وضعیتامتیازاتکسبشدهمشتریطیدوره 180 روزهاززمانشروعطرحویاعضویتدرباشگاهبررسیشدهوارزشگذاریپاداشنقدیبراساسخدماتاستفادهشدهورعایتحداقلامتیازهایلازمدرهرخدمتوهمچنینحدنصابامتیازیمحاسبهمیگردد. بهاينمعنيكهمبلغپاداشنقديعضويازباشگاهكهموفقبهكسبحدنصاب100 امتيازازطريقاستفادهازتماميخدماتطرحامتيازيشدهاست،باعضويديگركههمانميزانامتيازراازطريقخدماتكمتريجمعآورينمودهمتفاوتخواهدبود.

دراينطرحامتيازاتاعضاءدرسهگروهامتيازهايطلائی،امتيازهاينقرهایوامتیازهایبرنزیطبقهبندیميشود.

امتیازهایطلایی: آنبخشازامتیازهایاعضااستکهامکانتبدیلبهپاداشنقدی،پاداشتسهیلاتیویااستفادهدر "فرآیندهایامتیازیباشگاه" رادارد.

امتیازهاینقرهای: آنبخشازامتیازهایاعضااستکهبهواسطهانتخابپاداشنقديیاتاخیردردستیابیبهحدنصابهایامتیازی،قابلیتتبدیلبهپاداشنقدیراازدستدادهوصرفاقابلخرجدربخشپاداشهایتسهیلاتییا "فرآیندهایامتیازیباشگاه" میباشد.

امتیازهایبرنزی: آنبخشازامتیازهایاعضاکهدرزمانبررسیبهدلایلیمسدودبودهوپسازحصولشرایطیامکانتبدیلبهامتیازنقرهاییاطلاییراخواهندیافت.

اعضایگرامیباشگاهمشتریانمیتوانندبهمنظورآگاهيازمبلغپاداشنقديمتناسببههریکازبستههايخدماتی،ازمحاسبهگرموجوددرسامانهاستفادهنمايند.

نكته1) جهتدريافتپاداشنقديدرحدنصابهای 100، 200 و 300 امتیاز،استفادهازبهترتیبحداقل 3، 4 و4 خدمتضرورياست.

نكته2) ارزشرياليامتيازهابراساسخدماتاستفادهشدهتوسطمشتري (درصورترعایتحداقلامتیازلازمدرهرخدمت) وحدنصابامتياز،بادرنظرگرفتندورههايزمانيششماههبهشرحذيلتعيينميشود:

 

* خدماتاستفادهشدهشاملخريدازدستگاهكارتخوان , خريداينترنتي , پرداختغیرحضوریاقساط , پرداختغیرحضورياقساطزودترازموعد , پرداختغیرحضوریاقساطديگران , پرداختغیرحضوریزودترازموعداقساطديگران , پرداختغيرحضوريقبوض , شارژكيفپولالكترونيكيكارتسوختوواریزماهیانهسپردههدف(امتيازاتسپردههدفقبلازرسيدنبههدفموردنظربهامتيازاتبرنزیاضافهميگرددوبعدازرسيدنبههدفازبخشامتيازاتبرنزیبهامتيازاتطلائیاضافهخواهدشد.)

نكته3) دربخشمحاسبهگرشماميتوانيد:

الف: اقدامبهانتخابخدماتوبستهامتيازيموردنظرنمائيد.

 

ب: درخروجيمحاسباتمیتوانیدحداقلامتيازمربوطبهخدماتانتخابي،حداقلزمانلازمجهتدستيابيبهحدنصابوارزشرياليجایزهنقدیرامشاهدهنمائيد.

 

نكته4) درهرمرحلهانتخابپاداشنقدي،باقيماندهامتيازدورهمذكوروهمچنيندورههايقبليبهسبد "امتيازهاينقرهای" انتقالمییابد.

نكته 5) مواردذكرشدهمربوطبهدرخواستهايپاداشنقديبودهوشاملنحوهدریافتپاداشهایتسهيلاتینمیشود.

نكته6) درخصوصآندستهازاعضایمحترمکهپسازرونماییطرححاضربهعضویتدرباشگاهمشتریانبانکملتدرآمدهاند،درصورتدرخواستپاداشنقدي،امتیازاتازتاریخعضویتبهبعدطیدوره 180 روزهارزشگذاریمیگردد.

نکته 7) درصورتعدمدستیابیبهحدنصابامتیازیموردنظر،فرصتتمدیددوره 180 روزهبهمدت 60 روزدیگر (باکسر 10% ازامتیازاتطلاییوباشرطواگذاریحداقل 10 امتیاز) دراختیارشماقرارخواهدگرفت (صرفایکمرحلهتمدیدبصورتمتوالیامکانپذیراست.)

نکته 8) درصورتعدمدستیابیبهحدنصابامتیازیموردنظریاعدمانتخابپاداشوهمچنینعدمتمدیددوره 180 روزه،امتیازاتطلاییشمادرپایاندورهبهامتیازاتنقرهایتبدیلخواهدشد.

پشتیبانی

غیر حضوری

از طریق ارسال پیام می توانید به مشکلات و سوالاتی که پیش می آید از طریق ایمیل رسیدگی خواهد شد

میز امداد

از طریق 1556 به سوالات به صورت تلفنی پاسخ داده خواهد شد.

 

[1]این مراکز خرید فقط برای مشتریان طرح وفادار مشخص می­گردد. به این صورت که شعب بانک پاسارگاد با مشتریانی که موجودی حساب آنها بالاتر از 2.000.000.000 ریال می­باشد تماس گرفته و مشتری پس از حضور در شعبه از این خدمات مطلع و بهره مند می­گردد.

 

تگها : بازاریابی وفاداری